Najczęściej zadawane pytania


 • Jak uzyskać pożyczkę internetową?
 • Jak uzyskać pożyczkę bez odsetek?
 • Dlaczego istnieją pożyczki bez odsetek i prowizji?
 • zero procentKlienci bardzo często obawiają się pożyczek bez odsetek, uważając, że będą musieli ponosić inne dodatkowe koszty związane z pożyczką, jak np. prowizję za udzielenie pożyczki lub inne opłaty manipulacyjne. Czy zatem faktycznie istnieją pożyczki bez odsetek? Czy może pożyczkodawca wprowadza klientów w błąd?

  Klienci uważają, że nie ma nic za darmo, że nikt nie pożyczy drugiej osobie żadnych pieniędzy nie mając w tym żadnego interesu. Rzeczywiście, pożyczkodawca nie udziela pożyczek za darmo bez zysku. W tym wypadku zyskiem jednak nie są pieniądze, a reklama i nowy klient. Zadowolony z usług firmy klient prawdopodobnie wróci w przyszłości po kolejną, tym razem płatną pożyczkę oraz będzie polecał ofertę pożyczkodawcy wśród swoich znajomych. Marketing szeptany jest wyjątkowo skuteczny w tego typu usługach. Oczywiście istnieje również duże prawdopodobieństwo, że klient nie skorzysta w przyszłości z usług firmy, pożyczkodawca na tym oczywiście nie zyskuje, ale co istotne - także nie traci. Reklama i marketing wiążą się z dużymi nakładami finansowymi, według szacunkowych kosztów, pozyskanie jednego klienta to koszt ok 75 zł. W przypadku marketingu szeptanego i pozyskiwania klient zainteresowanych promocyjną ofertą - pożyczkodawca nie ponosi ŻADNYCH kosztów. Zatem oferta taka pozwala firmie zaoszczędzić bardzo dużą ilość środków finansowych, którą w innym przypadku musieliby przeznaczyć na reklamę oraz marketing.

  Promocyjne oferty pożyczek bez prowizji są niczym innym jak reklamą, której zadaniem jest przyciągnięcie nowych klientów, których zainteresują szybkie pożyczki. Dzięki temu nowi klienci będą mogli się zapoznać z systemem działania firmy i jej ofertą. Korzystając z pierwszej oferty, dostrzega szybkość rozpatrywania wniosku i wiele innych zalet tej formy pożyczki. Należy pamiętać, że pożyczki internetowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które znalazły się nagle w trudnej sytuacji i potrzebują szybkiego wsparcia finansowego przy jak najmniejszych kosztach. Koszty te są zdecydowanie mniejsze niż koszty popularnych "chwilówek na mieście" dzięki temu zaprezentowanie potencjalnemu klientowi idei pożyczek internetowych daje duże prawdopodobieństwo, ze w przyszłości klient skorzysta z tańszych i bardziej konkurencyjnych sposobów pozyskania gotówki.

 • Jakie dokumenty należy przygotować przed wnioskowaniem o pożyczkę?
 • Jak długo trwa procedura uzyskania pożyczki?
 • Jak spłacić pożyczkę internetową?
 • Co zrobić w przypadki braku możliwości spłaty pożyczki w terminie?
 • Ile pożyczek maksymalnie można otrzymać?
 • Co jeżeli nie otrzymałem pożyczki?Nie masz więcej pytań? Sprawdź pożyczki przez internet już teraz!