Pożyczki dla osób bez zdolności kredytowej z ściganych przez komornika

Sądowe zajęcie rachunku bankowego lub pozostałych składników mienia dla wielu dłużników stanowi moment krytyczny, w którym zaczynają oni poszukiwać alternatywnych możliwości finansowania. Sytuacja, w której windykator zablokował Ci środki na rachunku, praktycznie dyskwalifikuje Cię w oczach banku jako potencjalnego kredytobiorcę. Nie oznacza to jednak, że nie masz żadnych szans na uzyskanie wsparcia finansowego. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na spłatę długu, możesz skorzystać z oferty instytucji z sektora pozabankowego, udzielających pożyczek nawet pomimo braku zatrudnienia czy stałego dochodu. Również osoby, wobec których wszczęta została egzekucja, znajdą tam szansę wyjścia ze swojej trudnej sytuacji finansowej.

Czym jest pożyczka bez zdolności kredytowej z komornikiem?

Utrata płynności finansowej może być wynikiem zarówno nagłego, nieszczęśliwego zdarzenia, jak i procesu trwającego od wielu miesięcy. Narastające, niespłacane długi mogą skutkować przykrą niespodzianką w postaci wezwania komorniczego, a nawet – zajęcia rachunku bankowego przez egzekutora. W momencie, w którym skarb państwa przejmuje wynagrodzenie na koncie, praktycznie niemożliwe jest otrzymanie kredytu w banku. W takiej sytuacji większość dłużników kieruje swoje kroki w kierunku sektora pozabankowego, korzystając z bogatej oferty firm pożyczkowych. Te w zależności od kwoty, udzielają zarówno chwilówek, czyli niewielkich kwot z krótkim terminem spłaty, jak i kredytów na raty, w wysokości od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Otrzymanie takiej sumy możliwe jest bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń o zarobkach, także pomimo zajęcia konta przez komornika.

Kto udziela pożyczek dla osób z zajęciem komorniczym?

Większość podmiotów z sektora pozabankowego ma w swojej ofercie produkty finansowe dla osób z komornikiem. To te same firmy, które znasz z udzielania chwilówek online. Kredyty dla zadłużonych również dostępne są bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wypełnisz prosty wniosek i wyślesz go przez internet. Zaletą tego typu finansowania jest uproszczona weryfikacja zdolności kredytowej przez instytucje pożyczkowe. Nie musisz więc obawiać się, że Twoja negatywna historia w BIK, BIG, KRD i innych rejestrach będzie miała wpływ na odmowę finansowania przez firmę pożyczkową. Oczywiście wnioskując o kredyt bez zdolności, nie możesz liczyć na to, że Twoja sytuacja nie będzie weryfikowana w żaden sposób. Jednak w przypadku osób zadłużonych, nawet negatywna decyzja nie musi oznaczać braku możliwości otrzymania takiej pożyczki. Często wyjściem z trudnej sytuacji jest odpowiednie zabezpieczenie spłaty, np. samochód, maszyny przemysłowe lub rolnicze, sprzęt AGD/RTV oraz inne przedmioty będące własnością pożyczkobiorcy i przedstawiające określoną wartość.

Zabezpieczenie pożyczki z komornikiem

Oferowanie pożyczek z zabezpieczeniem jest powszechną praktyką w przypadku firm pożyczkowych. W odróżnieniu od banków, instytucje te nie mogą dawać kredytów pod zastaw nieruchomości. Nie jest więc możliwe zabezpieczenie pożyczki budynkiem lub gruntem, nawet jeśli jesteś ich jedynym właścicielem. Wiele firm pozabankowych ma za to w swojej ofercie możliwość zabezpieczenia kredytu innymi świadczeniami – np. 500+, zasiłkiem czy alimentami. Zgodnie z prawem komornik nie może ich zająć, dlatego środki te pozostają w dyspozycji osoby, której zostają przyznawane.

Pożyczka z komornikiem – bez BIK, KRD i zaświadczeń

Omawiane powyżej przypadki dotyczą możliwości otrzymania kredytu przez osobę, której komornik dokonał zajęcia środków na rachunku bankowym. A co w sytuacji, gdy nie masz stałej pracy ani źródła dochodu, a windykator zablokował np. Twój samochód lub inne, wartościowe mienie, mogące posłużyć jako zastaw? W wielu instytucjach możesz otrzymać wsparcie finansowe, nawet znajdując się w tak trudnym położeniu. Coraz więcej firm pozabankowych nie wymaga od swoich Klientów okazywania zaświadczeń o zatrudnieniu ani o osiąganych dochodach. W praktyce umożliwia to otrzymanie pieniędzy bez stałej pracy, zdolności kredytowej oraz z komornikiem.

Korzyści, jakie daje szybka pożyczka bez zdolności kredytowej

Osoby, które decydują się na skorzystanie z oferty instytucji pozabankowych, bardzo często są do tego zmuszone ciężką sytuacją finansową, w jakiej się znalazły. Nic więc dziwnego, że kredyt dla zadłużonych stanowi dla nich ulgę i szansę na wydostanie się ze spirali zadłużenia. Produkt ten ma wiele zalet, a najważniejsze z nich to m.in.:

 • duża dostępność i łatwość znalezienia odpowiedniej firmy,
 • brak weryfikacji w BIK, KRD, BIG lub innych rejestrach,
 • szansa na otrzymanie kredytu mimo braku stałego zatrudnienia i dochodów,
 • możliwość porównania wielu ofert i wyboru najkorzystniejszej,
 • pożyczka w 100% online – bez wychodzenia z domu,
 • możliwość szybszej spłaty pożyczki niż w przypadku kredytów bankowych,
 • decyzja kredytowa nawet w kilka minut – bez zbędnych formalności,
 • dogodna forma przekazania pieniędzy.

Pożyczki z komornikiem – sprawdź ranking

Zastanawiasz się, która firma przyzna Ci finansowanie z komornikiem i bez zdolności kredytowej? Z pomocą przychodzi aktualny ranking pożyczek dla zadłużonych. Bez BIK, zaświadczeń i zbędnych formalności. Gotówkę przez internet możesz otrzymać na dogodne raty. Sprawdź, która instytucja będzie w stanie zaoferować najlepsze warunki i zobacz, jak otrzymać pieniądze nawet w kilkanaście minut od złożenia wniosku. Jeśli komornik zajął Twoje dochody lub majątek, tego rodzaju wsparcie finansowe może pomóc Ci się wydostać ze spirali zadłużenia.

 1. Czy można dostać pożyczkę z nakazem egzekucji komorniczej?
  Dla osób w szczególnie trudnej sytuacji finansowej, które nie mają zdolności kredytowej, a ich rachunek bankowy został zablokowany przez komornika, firmy pożyczkowe przygotowały specjalną ofertę. Mogą one ubiegać się m.in. o pożyczkę i kredyt hipoteczny.
 2. Dlaczego w firmie z sektora pozabankowego łatwiej uzyskać kredyt?
  Podmioty te mają mniej restrykcyjne warunki przyznawania finansowania, więc łatwiej otrzymać pożyczkę lub kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej z komornikiem od firm pożyczkowych niż od banków.
 3. Kto może wystąpić o taki kredyt?
  Jest on dostępny dla każdego, zatem także konsumenci niemający płynności finansowej mogą starać się o udzielenie kredytu hipotecznego bez zdolności kredytowej z komornikiem. Nie otrzymają oni żadnego finansowania z banku, ale niewykluczone, że firma pożyczkowa przyzna im środki.
 4. Jakie dokumenty są potrzebne, aby dostać kredyt hipoteczny dla zadłużonych?
  Takie informacje są dostępne na stronach internetowych poszczególnych firm, do których linki podajemy w naszej witrynie. Wymagane jest zabezpieczenie kwoty kredytu hipotecznego, ponieważ wiarygodność klienta bez zdolności kredytowej z komornikiem jest niska.
 5. Jaki jest okres spłaty kredytów i pożyczek dla osób zadłużonych?
  O tym decyduje konkretna firma udzielająca pożyczek i kredytów. Konsumenci muszą liczyć się z tym, że dostaną pieniądze na mniej korzystnych warunkach niż osoby bez problemów z komornikiem.

Przydatne artykuły i informacje o pożyczkach
Losowo wybrane przydatne informacje i porady na temat pożyczek

Zobacz wszystkie porady i artykułyPoradaNie otrzymałeś kredytu u wybranego kredytodawcy?

Spróbuj złożyć wniosek u innego!
Każdy kredytodawca ma indywidualne reguły przyznawania kredytów.

WiadomośćPotrzebujesz dodatkowych informacji?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub umów się na rozmowę telefoniczną. Nasz konsultant doradzi dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Informacja
Informacja Strona zeropozyczki.pl nie jest firmą udzielającą pożyczek a jedynie oferuje porównanie i przedstawienie oferty zewnętrznych pożyczkodawców. zeropozyczki.pl nie bierze odpowiedzialności za udzielone pożyczki, a wszelkie wątpliwości należy rozwiązywać z właściwym pożyczkodawcą.