Artykuły i informacje pożyczkowe

Przedstawione poniżej artykuły i informacje dotyczące pożyczek pozwolą Państwu lepiej zapoznać się z chwilówkami, pożyczkami, pomogą podjąć właściwą decyzję pożyczkową lub pozwolą dowiedzieć się ciekawych faktów o pożyczkach online. Zapraszamy także do zapoznania się z poradami między innymi na temat bezpiecznego pożyczania pieniędzy, zarządzaniu budżetem, pętli finansowych na stronie PORADY.Czy można wyczyścić swoją historię w BIK

Chcesz wziąć pożyczkę, a Twoja przeszłość kredytowa Ci to utrudnia? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy można wyczyścić historię w BIK. Podpowiadamy, co zrobić, aby zdobyć potrzebny zastrzyk gotówki. Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze firmy pozabankowej? Sprawdź!

Komentarze: 0 |Czytaj całość
Jakie rodzaje pożyczek oferują firmy pożyczkowe

Potrzebujesz gotówki i zastanawiasz się, jak najbezpieczniej pożyczyć środki? Poza kredytami z banków możesz zdecydować się na te, oferowane przez firmy pożyczkowe. Przeczytaj artykuł, z którego dowiesz się, jak wygląda procedura ubiegania się o finansowanie. Jakie rodzaje pożyczek istnieją na polskim rynku oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej? Bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym, czy szukasz wsparcia finansowego dla swojego przedsiębiorstwa ‒ tutaj znajdziesz najlepszą opcję. Sprawdź!

Komentarze: 0 |Czytaj całość
500 plus jako źródło dochodu przy kredycie

Od momentu wystartowania zasiłku w postaci rodzina 500 plus, w mediach zawrzało. Wiele osób stwierdziło iż pociągnie to za sobą same negatywne następstwa. Jak się okazało, wiele rodzin mogło pierwszy raz od dawna zrealizować swoje plany i odłożyć trochę gotówki. To jednak nie wszystko, zauważono znaczny wzrost zainteresowania pożyczkami. Czy jednak 500+ może być uznane przez bank jako źródło dochodu?<

Komentarze: 0 |Czytaj całość
Czy dług może się przedawnić

Chyba każdy z nas chociaż raz słyszał coś takiego jak przedawnienie długu, jednak co tak naprawdę to oznacza? Czy jeśli dług się przedawnił, to czy nadal musimy go płacić? Czy dług u komornika może się przedawnić? Na te i inne pytania odpowiemy w poniższym artykule.

Komentarze: 0 |Czytaj całość
Bankowość elektroniczna w Polsce

Jak często zdarza wam się płacić za zakupy w sklepie kartą kredytową? Zapewne odpowiedź nie zaskoczy nikogo, bardzo często. Obecnie w Polsce ciężko spotkać osobę, która nie miałaby styczności z płatnością elektroniczną. Polacy wręcz rozkochali się w nowinkach technologicznych, jak to jednak wygląda w innych państwach?

Komentarze: 0 |Czytaj całość
Ile długów mają Polacy i na co wydają

Polacy coraz chętniej sięgają po kredyty i pożyczki. Już ponad połowa (52%) osób przyznaje się do posiadania przynajmniej jednego kredytu, a jedna na pięć osób (20%) nie widzi nic złego w zaciąganiu kilku kredytów jednocześnie. Niestety z roku na rok, przybywa osób wpisanych do internetowego rejestru dłużników. Ile więc długów mają Polacy? A co równie istotne, na co wydają pożyczone pieniądze?

Komentarze: 0 |Czytaj całość
Jak poprawić swoją zdolność kredytową

Chyba każdy z nas chociaż raz słyszał o czymś takim jak zdolność kredytowa. To właśnie na jej podstawie banki oceniają czy jesteśmy gotowi do zaciągnięcia zobowiązania finansowego. Co jednak wpływa na naszą zdolność kredytową, oraz czy możemy jakoś wpłynąć na tę wartość?

Komentarze: 0 |Czytaj całość
Czym jest odwrócony kredyt hipoteczny

Odwrócony kredyt hipoteczny jest stosunkową nową usługą na rynku finansowym. Ustawa o kredycie hipotecznym przyjęta została przez Senat 9 października 2014 r. Czym jednak jest odwrócony kredyt hipoteczny, na jaką sumę kredytu można liczyć oraz do kogo jest on skierowany.

Komentarze: 0 |Czytaj całość