netcredit logo
Ocena: 4.7/5

Pożyczki online od Net Credit

Net Credit należy do Łotewskiej grupy Net Credit Group, która udziela pożyczek w kilku krajach Europy. W Polsce funkcjonuje od 2011 roku i aktualnie należy do najlepszych firm pożyczających pieniądze przez internet. Lokalna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Swoją czołową pozycję wśród polskich pożyczek zyskał przede wszystkim niskimi kosztami pożyczek oraz licznymi promocjami i konkursami, w tym jedną z najpopularniejszych: Pierwsza pożyczka bez odsetek i prowizji. Po darmową pożyczkę wnioskować mogą wszyscy, którzy korzystają z usług Net Credit po raz pierwszy. Przewidziano dla nich pożyczkę w wysokości od 150zł do aż 3000 zł co jest jedną z najwyższych darmowych kwot dostępnych na polskim rynku. Czas na spłatę darmowej pożyczki określają warunki pożyczki. Kolejne pożyczki udzielane są na maksymalną kwotę 5000 zł. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się całkowicie przez internet. W przypadku problemów z terminową spłatą istnieje możliwość odpłatnego przedłużenia pożyczki. Net Credit docenia swoich stałych klientów, obniżając kolejne koszty pożyczek aż do 50% oraz organizując przeróżne konkursy z wartościowymi nagrodami.

Aktualnie oferowane promocje

Net Credit nie bez powodu zasłużył sobie na miejsce wśród najlepszych firm pożyczających online. Bardzo dba o swoich klientów, oferując im cenne rabaty, konkursy oraz promocje.

 • Pierwsza pożyczka bez odsetek - Każdy klient pożyczający w Net Credit po raz pierwszy otrzymuje pożyczę na kwotę aż 3000 zł i może ją zwrócić bez dodatkowych kosztów czy odsetek w terminie określonym podczas składania wniosku. Skorzystanie z darmowej pożyczki jest dobrowolne i nie zobowiązuje w żaden sposób do zaciągania kolejnych pożyczek.
  Dla przykładowej pożyczki (Promocyjne Warunki Spłaty) 600zł na 30 dni RRSO wynosi 0%. Koszt pożyczki 0zł w tym: Prowizja 0zł, Odsetki 0zł. Całkowita kwota do spłaty 600zł. RRSO: 0%
 • Obniżanie kosztów pożyczki - Pożyczkodawca oferuje swoim klientom obniżanie kosztów kolejnych pożyczek, dzięki czemu odsetki kolejnych pożyczek są coraz mniejsze. Maksymalny poziom obniżenia kosztów wynosi aż 50%.
 • Konkursy z cennymi nagrodami - Każdy klient posiada możliwość przystąpienia do licznie organizowanych konkursów z wartościowymi nagrodami, takimi jak telewizory czy nagrody pieniężne
Darmowa pożyczka Netcredit

Dokumenty i wymagania

Net Credit zapewnia prosty i szybki sposób uzyskania pożyczki za pomocą prostego i przejrzystego formularza pożyczkowego, który wymaga od nas tylko podstawowych danych osobistych takich jak numer dowodu osobistego czy numer telefonu. Dodatkowo firma prosi o podanie rodzaju zajęcia i miesięcznych dochodów. Nie trzeba więc przygotowywać dodatkowych dokumentów, np. umowy o pracę. Minimalny dopuszczalny wiek pożyczkobiorcy wynosi 20 lat, co jest jednym z najniższych progów wiekowych w Polsce. Osoby, które nie ukończyły 20 lat nie otrzymają pożyczki.

Weryfikacja klienta w BIK, ERIF, KRD i inne

Chcąc pożyczyć w Net Credit należy mieć dobrą opinie w Biurach Informacji Kredytowej (BIK). Jeżeli posiadasz na swoim koncie niespłacone kredyty, z pewnością widniejesz w BIK przez co nie otrzymasz pożyczki w Net Credit. Podobnie sprawa ma się z innymi rejestrami. Posiadanie swojego wpisu w Krajowym Rejestrze Długów (KRD) również przekreśli szanse na chwilówkę. Warto więc przed wnioskowaniem o pożyczę wyjaśnić przyczyny wpisu w KRD i jak najszybciej go rozwiązać. Kolejne weryfikacje to Biura informacji Gospodarczej (BIG) oraz rejestr dłużników ERIF. Figurowanie także w tych listach znacząco utrudni uzyskanie pożyczki.

Jednym zdaniem, Net Credit sprawdza najpopularniejsze rejestry co znacznie utrudnia uzyskanie pożyczki. Nie oznacza to że jest ona nie możliwa. Każdy przypadek weryfikowany jest indywidualnie. Jeżeli widniejemy w jednym rejestrze za drobne przewinienie, istnieje szansa ze otrzymamy pożyczkę, szczególnie na niższą kwotę. Warto więc spróbować wypełnić wniosek i czekać na decyzję o przyznaniu bądź odmowie

Przykładowe koszty pożyczki w Net Credit

Przykładowe koszty pierwszej pożyczki bez odsetek:
Kwota Okres Koszt Do spłaty RRSO
500 zł15 dni0 zł500 zł0 %
1000 zł25 dni0 zł1000 zł0 %
3000 zł30 dni0 zł3000 zł0 %
Przykładowe koszty kolejnej pożyczki:
Kwota Okres Koszt Do spłaty RRSO
500 zł20 dni135.9 zł635.9 zł7947.2 %
2000 zł25 dni554.6 zł2554.6 zł3463.5 %
5000 zł30 dni1414.5 zł6414.5 zł1971.8 %

Przykładowe koszty pożyczek nie uwzględniają zniżek i rabatów, które mogą zostać udzielone dla stałych klientów lub w ramach okresowych promocji.

Wnioskowanie o pożyczkę

Chcąc pożyczyć pieniądze w Net Credit powinniśmy rozpocząć od ustalenia interesującej nas kwoty oraz terminie spłaty przy pomocy kalkulatora pożyczkowego. Umożliwia on za pomocą suwaków ustawić odpowiednie parametry pożyczki oraz w czasie rzeczywistym informuje nas o wysokości odsetek, ostatecznym terminie spłaty czy RRSO. Po wybraniu kwoty oraz okresu spłaty przechodzimy do wypełnienia formularza wnioskowego. Net Credit wymaga od nas tylko podstawowych danych z dowodu osobistego więc nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Dodatkowo Net Credit prosi o podanie rodzaju zatrudnienia i miesięczny dochód.
Firma nigdy nie prosi o skan lub zdjęcie dokumentów.


Darmowa pożyczka Netcredit

Następnym etapem wnioskowania o pożyczę jest wykonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01zł (jeden grosz). Informacje takie jak tytuł wpłaty oraz numer konta zostaną podane na ekranie. Przelew ten jest potrzebny do weryfikacji własności konta bankowego oraz weryfikacji danych osobowych, podanych podczas wypełniania formularza. Jeżeli nasz rachunek bankowy należy do jednego z rachunków, którymi dysponuje Net Credit, opłata zostanie zaksięgowana przez firmę w ciągu kilku minut. W przeciwnym razie czas ten może wydłużyć się do 24 godzin roboczych, ze względu na opóźnienia transakcji międzybankowych.

Obsługiwane banki: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, BRE Bank, ING Bank Śląski, Millenium Bank, Bank Pekao, PKO Bank Polski

Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej przez Net Credit rozpocznie się proces weryfikacji wniosku. W zależności od jej wyniku zostanie wydana decyzja o przyznaniu lub odmowie pożyczki. W razie wątpliwości, pożyczkodawca może skontaktować się z nami telefonicznie, zadać kilka pytań lub zaproponować niższą kwotę, jeżeli nasza sytuacja finansowa nie do końca przekona firmę o naszej wiarygodności. Informację o decyzji otrzymasz poprzez SMS oraz e-mail. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze zostaną przelane na rachunek, z którego została wykonana opłata rejestracyjna. Cały proces według deklaracji firmy trwa około 15 minut, pod warunkiem, że posiadamy rachunek bakowy w jednym z banków, które obsługuje pożyczkodawca.

Spłata oraz przedłużenie terminu spłaty pożyczki

Pożyczkę spłaca się dokonując przelewu na rachunek pożyczkodawcy, który podczas wypłacania pożyczki wysłał na podany przy rejestracji e-mail wszystkie potrzebne informacje, w tym informacje o sposobie spłaty pożyczki i kwocie powiększonej o odpowiednie odsetki. Informacje te są także widoczne po zalogowaniu się do panelu klienta na stronie netcredit.pl. Spłata pożyczki nie powinna przysporzyć problemów, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Mile widziana jest także spłata zobowiązania przed wyznaczonym terminem spłaty. Dzięki temu uzyskamy możliwość skorzystania z kolejnej pożyczki o niższych kosztach.

W przypadku problemów ze spłatą pożyczki w terminie, Net Credit umożliwia odpłatne przedłużenie terminu spłaty dowolną ilość razy. Jednorazowo możemy odroczyć termin spłaty maksymalnie o 30 dni. Opłata za przedłużenie jest indywidualna, zależna od kwoty pożyczki oraz czasu przedłużenia. Refinansowania pożyczki możemy dokonać poprzez swoje konto profilowe na stronie pożyczkodawcy lub kontaktując się z firmą pod numerem 22 598 77 99. Jeżeli wiesz, że nie będziesz w stanie spłacić pożyczki, nie zwlekaj z tym faktem do końca jej terminu, ponieważ może to przysporzyć niepotrzebnych problemów.

Kiedy Net Credit może odmówić udzielenia pożyczki

Net Credit zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia pożyczki bez podania przyczyny, w szczególności gdy klient:
 • figuruje w jednym z wymienionych rejestrów dłużników
 • Błędnie lub niepoprawnie wypełnił wniosek
 • nie ukończył 20 lat lub przekroczył 70 lat.
 • zalega ze spłatą zobowiązań wobec Net Credit
Net Credit udziela pożyczek według indywidualnej oceny każdego wniosku i w przypadku odmowy może zaproponować niższą kwotę pożyczki.

Konsekwencje braku spłaty pożyczki

Jeżeli pożyczka nie zostanie w całości spłacona przed upływem jej terminu, pożyczkodawca obciąży pożyczkobiorcę dodatkowymi kosztami odsetek karnych, równych czterokrotnej wysokości kredytu lombardowego NPB. Dodatkowo firma wysyła wezwania do zapłaty w formie monitów, których koszty przedstawiają się następująco:
 • Monit telefoniczny – 7zł
 • Monit listowny – 19 zł
W przypadku problemów ze spłatą warto na bieżąco kontaktować się z pożyczkodawcą i wypracowywać satysfakcjonujące rozwiązanie problemu. Jeżeli pożyczkodawca uzna, ze wysyłane monity nie przynoszą efektu a pożyczkobiorca nie stara się spłacić pożyczki, ma prawo dochodzić swoich należności poprzez przekazanie długu do firmy windykacyjnej oraz dalej na drogę sądową, których kosztami obciąży zadłużonego. Wszystko to będzie skutkowało obniżeniem zdolności kredytowej.

Dane kontaktowe

 • Biuro obsługi klienta: 22 598 77 99, info@netcredit.pl
 • Adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa, NIP: 527-26-70-266

Podsumowanie

Net Credit bez wątpienia należy do najlepszych firm, które pożyczają pieniądze przez internet. Ogromną zaletą jest poważne traktowanie swoich klientów, oferując niskie koszty kolejnych pożyczek oraz dodatkowe zniżki dochodzące do 50%. Pierwsza pożyczka w Net Credit możliwa jest na kwotę do 3000 zł i jest objęta promocją pierwszej pożyczki bez odsetek. Oznacza to że po terminie określonym w umowie pozyczki należy zwrócić dokładnie tyle, ile wynosi pożyczka, bez dodatkowych kosztów. Stali klienci mogą liczyć na 5000 zł pożyczki. Wniosek o chwilówkę wypełnia się bardzo szybko i łatwo. Według deklaracji, pieniądze znajdą się na naszym koncie nawet w ciągu 15 minut. W przypadku problemów ze spłatą, istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty. Indywidualne rozpatrywanie wniosków oraz oferowanie niższych kwot w przypadku wątpliwości zdolności finansowych klienta także zasługuje na pochwałę. Do tego licznie organizowane konkursy z wartościowymi nagrodami z całą pewnością czynią Net Credit jednego z najlepszych polskich pożyczkodawców.

Popularne reklamy Net Credit

Sprawdź pozostałe promocyjne pożyczki

 • M
  Marioooo - 6 lat temu, 14.07.2016

  Korzystałem i polecam uczciwa pożyczka po dobrych kosztach.

 • T
  Tysiak - 6 lat temu, 13.09.2016

  a czy netcredit zwraca pieniądze jak wcześniej spłace? w sensie czy opłaca się wcześniej spłacać czy nie?

 • P
  Punkt11 - 6 lat temu, 28.09.2016

  Podobno zwracają niewykorzystane odsetki jednak trzeba się upomnieć o nie telefonicznie, inaczej nic nie dostaniesz. To wynika z prawa

 • O
  Olkabolka - 6 lat temu, 04.10.2016

  Potwierdzam że weryfikują bik bo ja nie dostałam pożyczki właśnie z powodu że jestem w bik. Nie liczyłam że otrzymam ale spróbować warto w końcu to nic nie kosztuje a czasami można się dogadać :)

 • G
  Grzesiek - 5 lat temu, 15.10.2017

  Jesli chcecie odzyskać kase za odsetki, to polecam zadzwonić i dopytać.

 • M
  Macher - 5 lat temu, 01.11.2017

  POLECAM! Chyba jedna z najkorzystniejszych ofert.

 • K
  Komorik - 5 lat temu, 06.11.2017

  Jak dla mnie na duży plus zasługują zniżki, są naprawdę bardzo duże, to właśnie dlatego gorąco polecam :)

 • P
  Parkor - 5 lat temu, 31.12.2017

  Zgadzam sie z pierwszym akapitem, jedna z najlepszych film w europie.

 • K
  Karolina - 4 lata temu, 08.02.2018

  Polecam bo mam tam dwie pozyczki i procent jest naprawde niski.

Ostatnio komentowane na zeropozyczki.plPolecamy również

pożyczka wonga chwilówka Net Credit
Pożyczka lendon kredyt Incredit