Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka

Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka

Każdy oczywiście wolałby posiadać zawsze wystarczającą ilość środków finansowych, tak aby nie musieć brać jakichkolwiek pożyczek oraz kredytów. Niestety, z uwagi na pogarszającą się sytuację ekonomiczną większości rodzin w kraju, czasami jest to niemożliwe, zwłaszcza kiedy nie mamy wyjścia i potrzebujemy określonej sumy pieniężnej natychmiastowo.

Z pożyczek korzystają różni ludzie, zarówno studenci, jak i osoby pracujące, nawet te na kierowniczych stanowiskach. Wiele osób obawia się pożyczek. Niepotrzebnie. Pożyczki są obecne od dawien dawna i korzysta z nich ciągle wiele osób. Nie wszyscy jednak do tego się przyznają. Wiele osób stara się pożyczać środki finansowe od najbliższego otoczenia, gdyż zazwyczaj pożyczka taka jest nieoprocentowana, a w przypadku krótkich problemów ze spłatą takiej pożyczki, nie ma większych problemów. Niestety takie rozwiązanie ma również wady, czasami nie mamy możliwości uzyskania pożyczki od znajomych i rodziny, a czasami nie chcemy informować otoczenia o problemach finansowych, zwłaszcza jeśli są one przejściowe. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem wydaje się być uzyskanie pożyczki od wiarygodnej firmy, która cieszy się uznaniem wielu klientów. Należy mieć na uwadze, że jedynie pożyczki pochodzące od profesjonalnych firm udzielających pożyczek nie posiadają ukrytych kosztów, a ich udzielenie pozwala się cieszyć 100% anonimowością. Przedstawiamy Państwu listę najlepszych firm udzielających pożyczek, z czego wiele z nich udziela pożyczek niezależnie od informacji BIK-u. Część firm w ramach promocji udziela nieoprocentowanych pożyczek dla nowych klientów. Jest to z pewnością dobra propozycja dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego, a jednocześnie chcą pozostać anonimowi.


W jakich przypadkach warto pożyczyć?

Z pożyczek powinno się korzystać tylko wtedy kiedy nie ma innego wyjścia, kiedy zakup danej rzeczy lub opłata za dany przedmiot/ usługę nie może dłużej czekać. Pożyczek nie powinno się brać na mało istotne sprawy. Należy pamiętać o tym, że pożyczka to nie darowizna, pożyczone środki finansowe należy oddać w krótkim czasie, najczęściej wraz z odsetkami, a problemy w terminowej spłacie wiążą się z dodatkowymi niedogodnościami i dalszymi stratami finansowymi. Są jednak sytuacje w życiu człowieka kiedy pożyczka wydaje się być najlepszym wyjściem:

Problemy zdrowotne

Nad pożyczką nie należy się długo zastanawiać kiedy wydatek ma być przeznaczony na prywatną opiekę medyczną. Zdrowie jak wiadomo ma się jedno, najważniejsza jest profilaktyka i szybka pomoc, gdyż odkładanie leczenia w czasie często ma nieprzyjemne skutki, a państwowa opieka medyczna niestety nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Pożyczka jest również dobrym rozwiązaniem, kiedy środki finansowe są niezbędne i mają być przeznaczone na zakup środków farmaceutycznych lub środki medyczne, wizytę u lekarza lub rehabilitację.

Sprawy domowe

Dom to prawdziwa „skarbonka bez dna”. Zazwyczaj kiedy przeprowadza się jedną naprawę, należy podjąć się kolejnych. Problem pojawia się wtedy, kiedy z naprawą nie można się wstrzymać, gdyż problemy wynikające z jej obecności skutecznie uprzykrzają życie lokatorom. Kiedy budżet domowy nie wystarcza na przeprowadzenie prac naprawczych, należy zgłosić się po pożyczkę, która pozwoli na opłacenie wszystkich niezbędnych napraw w krótkim czasie.

Nauka i szkolenia

Na dzisiejszym rynku pracy jest duża konkurencja. Dla pracodawcy doświadczenie zawodowe jest często niewystarczające, wymaga on często ukończenia dodatkowych kursów oraz szkoleń, nabycie uprawnień i kwalifikacji, których koszt jest zazwyczaj wysoki. Jeśli nie posiadamy wystarczających środków finansowych, które można przeznaczyć na edukację, należy wziąć pożyczkę, która z pewnością wpłynie pozytywnie na nasze dochody, znalezienie dobrze płatnej pracy, a może w przyszłości także awans.

Problemy z samochodem

Zdecydowana większa część społeczeństwa posiada samochód. Niestety z posiadaniem samochodu związane są liczne opłaty, nie tylko OC, ale także te wynikające z napraw. Problemy techniczne pojawiają się nie tylko w starych samochodach, ale także tych nowych i potrafią znacznie uszczuplić domowy budżet. Kiedy samochód jest niezbędny, jest wykorzystywany w życiu codziennym np. do pracy, istotne znaczenie ma jego szybka naprawa, wówczas pomocna może okazać się szybka pożyczka.

Remont mieszkania

Trendy się zmieniają. Każdy chce mieć piękne mieszkanie z nowymi meblami i modnymi dodatkami. Niestety zbyt niskie dochody finansowe i zbyt dużo bieżących wydatków nie pozwalają na zrealizowanie tego marzenia wielu osobom. Zarówno marzenie dotyczące remontu, jak i zakupu sprzętu AGD i RTV można zrealizować dzięki pożyczkom, a ich rozłożenie na dogodne raty spowoduje, że nie będziemy odczuwać w znaczący sposób kosztów spłat pożyczek. Warto także mieć na uwadze, że pożyczka na nowoczesne, energooszczędne rozwiązania, na dłuższą metę przyczyni się do zmniejszenia wydatków, co pozwoli zwiększyć domowy budżet.

Zobacz pozostałe informacje i artykuły • D
  Dawidos - 2 lata temu, 20.07.2016

  Teraz to i tak warto pożyczać bo są pożyczki bez odsetek to praktycznie tak jak by pożyczyć z własnej skarbonki o ile się ją ma :)

 • A
  Artur - 2 lata temu, 11.09.2016

  Jak dla mnie jedyny sensowny kredyt czy pożyczka to na dom lub ewentualnie jego remont, ale to na dłuższy okres spłaty.

 • T
  Tony Rock - 4 miesiące temu, 22.08.2018

  Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której naprawdę potrzebujesz? Czy myślisz dzisiaj o tym, jak uzyskać pożyczkę prawną? Myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz zapłacić czesne? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć Twoje życzenia. Pomożemy Ci we wszelkiego rodzaju pożyczkach. Kredyty kredytowe, pożyczki na działalność gospodarczą i pożyczki studenckie? Udzielamy pożyczki prywatnej w jakiejkolwiek formie Pożyczka o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami przez e-mail {fhacyberservics@gmail.com} INFORMACJE DOTYCZĄCE ZBIORÓW: Kwota kredytu: Nazwa pożyczkobiorców: Dane kontaktowe kredytobiorcy: Ty i państwo: Miasto: Narodowość: Finansowanie pożyczki: Czas trwania pożyczki: Status cywilny: Łata: Seks: Miesięczny przychód: E-mail: fhacyberservics@gmail.com Numer telefonu: +1903) 568-0039 Pan Tony Rock Konsultant generalny

 • T
  THOMPSON GARY - Ponad tydzień temu, 05.12.2018

  Witaj! Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym trudności finansowe, osobom starającym się spłacać rachunki za naukę, tym, którzy próbują kupić samochód lub założyć własną firmę, kontrahentów i agencje rządowe. Aby uzyskać więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com Zarządzanie. WhatsApp: +254753990568 Skontaktuj się z Credit Speedy teraz !!!

Ostatnio komentowane na zeropozyczki.pl

 • Bill Johnson - Miesiąc temu, 14.11.2018
  Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale ... zrobiliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy udzielić pożyczki w przedziale od 5 000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek. Prosimy natychmiast odpowiedzieć na tę wiadomość e-mail: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Nasze usługi obejmują: Konsolidacja długów Drugi kredyt hipoteczny Pożyczki biznesowe Pożyczki osobiste Pożyczki międzynarodowe Pożyczka dla każdego rodzaju Pożyczka rodzinna Xmas Loan finansujemy małą firmę kredytową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat udzielania pożyczki, skontaktuj się z nami, prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Pan Bill Johnson
 • Przekonaj się że pożyczka na wesele nie jest błędem
  oewonga - Miesiąc temu, 13.11.2018
  Witam! Daniel w wonga com umożliwiamy zdalne podpisanie umowy – wystarczy, że wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Taką zgodę możesz wyrazić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy. Wysyłka dokumentów droga pocztową nie jest wtedy konieczna. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga pl/live_chat?utm_source=zeropozyczki. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
 • Przekonaj się że pożyczka na wesele nie jest błędem
  Marek - 2 miesiące temu, 26.10.2018
  Wszystkie firmy wysyłają dokumenty pocztą :)
 • Przekonaj się że pożyczka na wesele nie jest błędem
  Daniel - 2 miesiące temu, 26.10.2018
  Hej, chciałam podpytać, bo tu sporo jest o pożyczkach. Czy otrzymam dokumenty pożyczki wonga pocztą skoro jest internetowa?
 • Zalety zakupu domu na kredyt hipoteczny
  pani Henriette Clara - Ćwierć roku temu, 28.09.2018
  Mieszkam w Melbourne w Australii i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdą osobę, która szuka dla nich pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewny, że spłacasz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że pani Henriette Clara skierowała cię do nich. theodorejamesonfinance@gmail.com lub możesz wysłać tekst +12512704243
 • Czym jest odwrócony kredyt hipoteczny
  Kenneth Abrighten - Ćwierć roku temu, 02.09.2018
  Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków / innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie działalności lub rozwój firmy? Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom w nabywaniu, odnawianiu i pozostaniu w domach oraz rozszerzaniu / rozpoczynaniu działalności. Pomagamy nowym przedsiębiorcom i właścicielom inteligentnych firm rozwijać się przy pomocy odpowiednich środków finansowych. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych dla zainteresowanych klientów, którzy szukają pożyczek na sfinansowanie swoich wydatków. Nasza usługa jest oferowana w bardzo niskiej i minimalnej stawce 3%, zgodnie z Twoimi potrzebami. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź do nas przez: customercare@kabusinesshome.com, jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki. Z poważaniem customercare@kabusinesshom.com kennethabrighten@kabusinesshome.com www.kabusinesshom.com