Nowości i aktualności

Nowości i aktualności w jednym miejscu zawierają najważniejsze nowinki ze świata pożyczek, takie jak nowe pożyczki, promocje oraz zniżki dla klientów. Należy mieć na uwadze, że znajdują się tutaj aktualności, których opis jest zgodny na dzień jego publikacji. W związku ze zmianami na rynku pożyczek, z czasem poniższe informacje mogą być już nieaktualne. Po zawsze aktualną ofertę zapraszamy do działu Pożyczki oraz Kredyty.Więcej i dłużej od Alfa Kredyt

01-11-2014
Więcej i dłużej od Alfa Kredyt

Od dłuższego czasu kwoty pierwszych, darmowych pożyczek przez internet są sukcesywnie zwiększane. Tym razem na taki ruch decyduje się Alfa Kredyt – znany i ceniony za przejrzyste zasady pożyczkodawca. Dotychczas oferował on pożyczkę bez odsetek na kwotę maksymalnie 750 zł. Zwrot darmowej pożyczki musiał nastąpić po maksymalnie 15 dniach. Wybierając dłuższy okres spłaty, pożyczka była już płatna. Takie parametry pożyczki z pewnością odbiegały od oferty konkurencji i wypadały po prosu słabo.


Powiększona i wydłużona pożyczka

Dzięki zmianom w ofercie, każdy klient pożyczający w firmie po raz pierwszy otrzymuje możliwość wnioskowania aż o 1000 zł. Dodatkowo darmowa pożyczka dostępna jest na 30 dni. Oznacza to że pożyczając 1000 zł, po 30 dniach należy zwrócić równe 1000 zł, bez dodatkowych kosztów. RRSO pożyczki wynosi 0% . Alfa Kredyt nie pominął także swoich stałych klientów, zwiększając maksymalny limit pożyczki z 2500 zł do 3000 zł.

 

promo Alfa Kredyt

Aktualna oferta Alfa Kredyt przedstawia się następująco:

 • Pierwsza pożyczka 1000 zł
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • 30 dniowy termin spłatyi
 • Maksymalna kwota kolejnych pożyczek: 3000 zł
 • Decyzja i wypłata pieniędzy w 15 minut
 • Pożyczka bez BIK

 

Warto wspomnieć, że Alfa Kredyt jako jeden z niewielu pożyczkodawców nie sprawdza historii w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) o czym jasno informuje na swojej stronie. Znacząco zwiększa to szanse na uzyskanie pożyczki przez osoby, które widnieją w BIK np. z powodu zalegania ze spłatą rat kredytu bankowego.

Wnioskuj lub dowiedz się więcej

 • Y
  ykzubtolyz - 3 lata temu, 22.07.2020

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Ostatnio komentowane na zeropozyczki.pl