Nowości i aktualności

Nowości i aktualności w jednym miejscu zawierają najważniejsze nowinki ze świata pożyczek, takie jak nowe pożyczki, promocje oraz zniżki dla klientów. Należy mieć na uwadze, że znajdują się tutaj aktualności, których opis jest zgodny na dzień jego publikacji. W związku ze zmianami na rynku pożyczek, z czasem poniższe informacje mogą być już nieaktualne. Po zawsze aktualną ofertę zapraszamy do działu Pożyczki oraz Kredyty.Więcej i dłużej od Alfa Kredyt

01-11-2014
Więcej i dłużej od Alfa Kredyt

Od dłuższego czasu kwoty pierwszych, darmowych pożyczek przez internet są sukcesywnie zwiększane. Tym razem na taki ruch decyduje się Alfa Kredyt – znany i ceniony za przejrzyste zasady pożyczkodawca. Dotychczas oferował on pożyczkę bez odsetek na kwotę maksymalnie 750 zł. Zwrot darmowej pożyczki musiał nastąpić po maksymalnie 15 dniach. Wybierając dłuższy okres spłaty, pożyczka była już płatna. Takie parametry pożyczki z pewnością odbiegały od oferty konkurencji i wypadały po prosu słabo.


Powiększona i wydłużona pożyczka

Dzięki zmianom w ofercie, każdy klient pożyczający w firmie po raz pierwszy otrzymuje możliwość wnioskowania aż o 1000 zł. Dodatkowo darmowa pożyczka dostępna jest na 30 dni. Oznacza to że pożyczając 1000 zł, po 30 dniach należy zwrócić równe 1000 zł, bez dodatkowych kosztów. RRSO pożyczki wynosi 0% . Alfa Kredyt nie pominął także swoich stałych klientów, zwiększając maksymalny limit pożyczki z 2500 zł do 3000 zł.

 

promo Alfa Kredyt

Aktualna oferta Alfa Kredyt przedstawia się następująco:

 • Pierwsza pożyczka 1000 zł
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • 30 dniowy termin spłatyi
 • Maksymalna kwota kolejnych pożyczek: 3000 zł
 • Decyzja i wypłata pieniędzy w 15 minut
 • Pożyczka bez BIK

 

Warto wspomnieć, że Alfa Kredyt jako jeden z niewielu pożyczkodawców nie sprawdza historii w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) o czym jasno informuje na swojej stronie. Znacząco zwiększa to szanse na uzyskanie pożyczki przez osoby, które widnieją w BIK np. z powodu zalegania ze spłatą rat kredytu bankowego.

Wnioskuj lub dowiedz się więcej

 • Y
  ykzubtolyz - 2 miesiące temu, 22.07.2020

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Ostatnio komentowane na zeropozyczki.pl

 • Wonga pożyczka 1500zł na 60 za jedyne 10 zł - opinie informacje
  Adam - 8 miesiecy temu, 28.01.2020
  W Szybkiej Gotówce można nie tylko pierwszą dostać za darmo, ale też każdą piątą. Polecam, mają rewelacyjne warunki i zniżki.
 • Więcej od Wonga - 1500 zł na 60 dni
  Piotrek - 8 miesiecy temu, 14.01.2020
  Szybka Gotówka udziela nawet 6000 całkowicie za darmo, w terminie do 65 dni. Kwota każdej kolejnej pożyczki może stanowić do 15 000 złotych. Moim zdaniem prawdziwa rewelacja. Polecam każdemu.
 • Wysokość oprocentowania i opłat pożyczki online
  Kontek - 2 lata temu, 12.04.2018
  Dokładnie jak pisze kolaga wyżej. Doskonale że jest jakieś ograniczenie w wysokości oprocentowania, też zastanawiałem się czy firma może sobie nagle szybko podnieść oprocentowania do jakiś ogromnych procent. Swego czasu było przeciez głosno o firmach które miały po kilka tyś. % za opóźnienia spłat.
 • Trzy najbardziej uciążliwe skutki braku spłaty pożyczki
  Mateusz - 2 lata temu, 11.04.2018
  Jak kolega wyżej, nim weźmiesz kredyt pamietaj aby sprawdzic czy dasz rade go spłacić. Ludzie o tym zapominaja, a pozniej placz bo trafiają do BIK czy coś ;l
 • Zalety zakupu domu na kredyt hipoteczny
  Matii - 2 lata temu, 11.04.2018
  Fakt panowie, ostatnio o kredyt hipoteczny mega ciężko, bardzo często zastanawiam się czym w ogóle kierują się przy ich przydzielaniu.
 • Powody otrzymania negatywnej decyzji pożyczkowej
  Dawid - 2 lata temu, 11.04.2018
  Ja przez ponad dwa lata odbijałem się od drzwi banku, słysząc że moja zdolność kredytowa jest zbyt niska. Mam dobrą pracę, wszystko spłacam na czas, a mimo to... nic!