Najczęściej zadawane pytania


 • Jak uzyskać pożyczkę internetową?
 • Aby otrzymać pożyczkę wystarczy przejść na stronę zawierającą porównanie pożyczkodawców, gdzie znajdują się porównanie starannie wyselekcjonowanych najlepszych pożyczek internetowych wraz z opisami dla każdej z nich. Po zapoznaniu się z rankingiem należy przejść do wypełnienia wniosku korzystając z odpowiedniego przycisku kierującego do zewnętrznej witryny pożyczkodawcy.

  Pierwszym krokiem w procesie wnioskowana o pożyczkę jest wybór interesującej nas kwoty oraz terminu spłaty pożyczki. Każdy pożyczkodawca udostępnia prosty kalkulator przedstawiający wybraną kwotę, okres pożyczki oraz całkowity koszt pożyczki. Dodatkowo pokazywane są także informacje na temat możliwości przedłużenia pożyczki oraz kosztów z tym związanych.

   

  https://zeropozyczki.pl/images/help/netcredit_kalkulator.jpgPrzykładowy kalkulator pożyczkowy Net Credit

   

  Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Każdy pożyczkodawca udostępnia swój własny, odmienny formularz rejestracyjny wedle własnych wymagań. Każdy pożyczkodawca wymaga podania podstawowych danych z dowodu osobistego, takich imię, nazwisko, adres zamieszkania i tym podobne. Część pożyczkodawców wymaga dodatkowo danych o miejscu pracy lub informacji o dochodach.

  Ostatnim krokiem jest potwierdzenie rejestracji oraz poprawności danych osobowych poprzez wykonanie opłaty rejestracyjnej. Opłata ta ma na celu potwierdzenie naszej tożsamości oraz numeru rachunku, na które zostanie przelana pożyczka. Kwota, jaką należy przelać wacha się od 0,01 gr do 1 zł. Jeżeli nie posiadamy konta internetowego, możemy udać się do placówki naszego banku w celu zlecenia wykonania takiego przelewu przez pracownika. Po rozpatrzeniu wniosku wybrany pożyczkodawca poinformuje Cię o przyznaniu bądź odmowie pożyczki poprzez wysłanie wiadomości E-Mail lub telefonicznie.

  Wszystkie potrzebne informacje dotyczące spłaty wysyłane są na adres email podany podczas rejestracji. Zwracając pożyczkę należy stosować się do wskazówek pożyczkodawcy, wykonując przelew na odpowiednią kwotę z rachunku, na które pożyczka została udzielona. W przypadku braku dostępu do konta poprzez internet, pożyczkę należy spłacić poprzez pracownika naszego banku w najbliższej placówce bankowej.

 • Jak uzyskać pożyczkę bez odsetek?
 • Dlaczego istnieją pożyczki bez odsetek i prowizji?
 • Jakie dokumenty należy przygotować przed wnioskowaniem o pożyczkę?
 • Jak długo trwa procedura uzyskania pożyczki?
 • Jak spłacić pożyczkę internetową?
 • Co zrobić w przypadki braku możliwości spłaty pożyczki w terminie?
 • Ile pożyczek maksymalnie można otrzymać?
 • Co jeżeli nie otrzymałem pożyczki?Nie masz więcej pytań? Sprawdź pożyczki przez internet już teraz!