zaplo logo
Ocena: 4.8/5


Zaplo jest jedną z najlepszych instytucji finansowych udzielających kredytów przez internet. Swoją działalność jako większy brat Vivus prowadzi od 2014 roku. Należy do 4finance Group, który jest liderem w udzielaniu pożyczek internetowych w Europie. Zaplo oferuje kredyt w wysokości od 10 000zł do 10 000zł na okres od 3 do 24 miesięcy w systemie miesięcznych rat. Wnioskowanie o kredyt jest bardzo proste, intuicyjne i nie powinno sprawiać żadnych kłopotów a całkowity proces wnioskowania o pożyczkę i otrzymania pieniędzy nie powinien trwać więcej niż 60 minut. Pożyczka do 5000zł jest bez zaświadczeń.

Aktualne promocje

 • Darmowy zwrot w ciągu 30 dni - Zaplo oferuje wszystkim swoim klientom promocję, dzięki której każdy kredyt zwrócony w całości w ciągu 30 dni będzie kredytem darmowym. Oznacza to że pożyczając np. 10 000zł, w ciągu 30 dni oddajemy dokładnie 10 000zł bez dodatkowych opłat. Promocja ta jest przeznaczona dla klientów, którzy zaciągnęli kredyt w Zaplo i z jakiegokolwiek powodu rozmyślili się i chcieliby go zwrócić. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby taką promocję potraktować jako pokaźną „chwilówkę” na 30 dni.

Aktualna promocja w Zaplo

Wymagania i dokumenty

Ubieganie się o kredyt w Zaplo jest bardzo proste. Jedyne wymagane dokumenty to dowód osobisty, numer konta w polskim banku, który posłuży do potwierdzenia rejestracji i otrzymania przyznanej pożyczki oraz numer telefonu. Aby wnioskować po kredyt należy mieć ukończone 21 lat. Ubiegając się o kredyt w zaplo nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów. Instytucja mimo wszytko zastrzega sobie możliwość przedstawienia dokumentu potwierdzającego otrzymywanie dochodu, np zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z banku itp szczególnie przy kwotach powyżej 5000zł. Zaplo nie wymaga i nie prosi o skan lub zdjęcie dowodu osobistego czy jakichkolwiek dokumentów. Wszelkie prośby tego typu należy uzgadniać lub zgłaszać pod numerem 221 333 888.

Rejestracja oraz wnioskowanie

Złożenie wniosku o kredyt internetowy rozpoczyna się od wyboru interesującej nas kwoty kredytu oraz czasu na jego spłatę. W tym pomoże nam prosty kalkulator kredytowy, który na bieżąco wyświetla informacje o wybranej kwocie, wysokości miesięcznej raty oraz całkowitej kwoty do spłaty. Po wybraniu interesującej wartośći oraz ilości rat klikamy chcę pożyczkę i przechodzimy do wypełnienia formularza kredytowego. Zaplo prosi nas tylko o podstawowe dane z dowodu osobistego oraz informacje o zarobkach i innych zobowiązaniach. W przypadku ryzyka kredytowego Zaplo może poprosić o dokument potwierdzający dochód.


Zaplo kalkulator kredytowy

Kolejnym etapem wnioskowania o kredyt jest wykonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza na wskazany na ekranie numer bankowy. Przelew ten ma za zadanie potwierdzić własność naszego rachunku bankowego oraz potwierdzić dane osobowe. Ważne jest, aby przelew został wykonany z konta utworzonego na takie same dane osobiste jak podane podczas wnioskowania o pożyczkę. W przypadku posiadania rachunku bankowego w innym banku niż tymi, którymi dysponuje pożyczkodawca, czas potwierdzenia rejestracji może wydłużyć się do następnego dnia roboczego z powodu ograniczeń transakcji międzybankowych. Innym, wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z systemu automatycznej weryfikacji klienta INSTANTOR. Dzięki temu systemowi, zaplo może błyskawicznie zweryfikować tożsamość za pomocą swojego konta bankowego bez konieczności przelewania opłąty rejestracyjnej w wysokości 1gr oraz bez zaświadczeń o dochodach.

W momencie zaksięgowania opłaty rejestracyjnej przez Zaplo rozpocznie się proces weryfikacji wniosku i decyzji kredytowej. W przypadku wątpliwości lub małej zdolności kredytowej konsultant Zaplo skontaktuje się z nami w celu zadania dodatkowych pytań lub zaproponowania niższej kwoty kredytu. Informacja o przyznaniu bądź odmowie oraz szczegółowe informacje o procesie spłaty pożyczki zostanie wysłana na E-Mail. W przypadku przyznania pożyczki, pieniądze zostaną przelane na konto, z którego wykonaliśmy opłatę rejestracyjną.

Spłata oraz przedłużenie terminu spłaty

Spłacanie kredytu odbywa się poprzez comiesięczna wpłatę odpowiedniej należności na konto Zaplo. Instrukcje oraz indywidualne dane potrzebne do przelewu otrzymasz w wiadomości Email po przyznaniu pożyczki. Wszelkie potrzebne informacje możesz sprawdzić także, logując się do panelu klienta. W przypadku chęci przedłużenia czasu spłaty kredytu, zaloguj się do swojego panelu użytkownika i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Przedłużenie polega na wpłacie odpowiedniej kwoty na rachunek Zaplo. Koszt przedłużenia do 20% wysokości miesięcznej raty, która powinna zostać wpłacona. Spłatę raty można odroczyć maksymalnie 6 razy. W każdej chwili istnieje możliwość spłaty całej kwoty pożyczki.

Odmowa kredytu

Wniosek o kredyt w Zaplo zostanie odrzucony jeżeli klient;
 • Nie posiada obywatelstwa polskiego
 • widnieje w jakichkolwiek rejestrach dłużników
 • nie ukończył 21 lat lub przekroczył 70 lat.
 • posiada inne zobowiązania wobec 4finance Group (Zaplo, Vivus)
 • niepoprawnie wypełnił wniosek rejestracyjny

Konsekwencje braku spłaty pożyczki

W przypadku braku terminowej spłaty zadłużenia, Zaplo nalicza dodatkowe koszty w postaci odsetek karnych w wysokości czterokrotnej stopy kredytu lombardowego NBP oraz kosztów podjętych działań mających na celu wezwanie do zapłaty
 • Wezwanie telefoniczne – 5zł
 • Wiadomość sms – 2 zł
 • Wezwanie listowne –15 zł

Łączna kwota wezwań w miesiącu nie przekroczy 22zł. Jeżeli działania mające na celu wezwanie do zapłaty zaległości okażą się nieskuteczne, pożyczkodawca ma prawo do przekazania zadłużenia do windykacji oraz dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Kosztami dochodzenia sądowego zostanie obciążony pożyczkobiorca.

W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14 lub 16 lub 17 bądź 18 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. z 2014, poz. 1015 ze zm.) Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Dane kontaktowe

 • Biuro obsługi klienta: 221 333 888, kontakt@zaplo.pl
 • Adres: ul. 17. Stycznia 56, 02-146 Warszawa, NIP: 521-366-08-75

Podsumowanie

Zaplo jest jedną z lepszych ofert kredytu przez internet choć oferuje standardowe warunki. Z powodzeniem funkcjonuje on w kilkunastu krajach Europy. Dzięki swojej elastyczności zyskał wielu zwolenników. Na uwagę zasługuje bardzo wysoka kwota już od pierwszej pożyczki, wynosząca aż 10 000zł. Maksymalny okres kredytu to 24 miesiące. Wniosek wypełnia się bez żadnych problemów całkowicie przez internet. Weryfikacja klienta odbywa się poprzez nowoczesny system INSTANTOR dzięki czemu klient nie musi przelewać 1gr w celu potwierdzenia tożsamości oraz nie musi przedstawiać zaświadczenia o zarobkach w przypadku kiedy byłoby to wymagane. Aby uzyskać kredyt trzeba mieć ukończone 21 lat. Z całą pewnością można polecić Zaplo każdemu, kto potrzebuje większej ale też mniejszej gotówki na dłuższy okres.

Sprawdź pozostałe promocyjne pożyczki

Ostatnio komentowane na zeropozyczki.pl

 • Zalety zakupu domu na kredyt hipoteczny
  pani Henriette Clara - Ponad 2 tygodnie temu, 28.09.2018
  Mieszkam w Melbourne w Australii i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdą osobę, która szuka dla nich pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewny, że spłacasz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że pani Henriette Clara skierowała cię do nich. theodorejamesonfinance@gmail.com lub możesz wysłać tekst +12512704243
 • Czym jest odwrócony kredyt hipoteczny
  Kenneth Abrighten - Miesiąc temu, 02.09.2018
  Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków / innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie działalności lub rozwój firmy? Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom w nabywaniu, odnawianiu i pozostaniu w domach oraz rozszerzaniu / rozpoczynaniu działalności. Pomagamy nowym przedsiębiorcom i właścicielom inteligentnych firm rozwijać się przy pomocy odpowiednich środków finansowych. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych dla zainteresowanych klientów, którzy szukają pożyczek na sfinansowanie swoich wydatków. Nasza usługa jest oferowana w bardzo niskiej i minimalnej stawce 3%, zgodnie z Twoimi potrzebami. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź do nas przez: customercare@kabusinesshome.com, jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki. Z poważaniem customercare@kabusinesshom.com kennethabrighten@kabusinesshome.com www.kabusinesshom.com
 • Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka
  Tony Rock - 2 miesiące temu, 22.08.2018
  Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której naprawdę potrzebujesz? Czy myślisz dzisiaj o tym, jak uzyskać pożyczkę prawną? Myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz zapłacić czesne? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć Twoje życzenia. Pomożemy Ci we wszelkiego rodzaju pożyczkach. Kredyty kredytowe, pożyczki na działalność gospodarczą i pożyczki studenckie? Udzielamy pożyczki prywatnej w jakiejkolwiek formie Pożyczka o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami przez e-mail {fhacyberservics@gmail.com} INFORMACJE DOTYCZĄCE ZBIORÓW: Kwota kredytu: Nazwa pożyczkobiorców: Dane kontaktowe kredytobiorcy: Ty i państwo: Miasto: Narodowość: Finansowanie pożyczki: Czas trwania pożyczki: Status cywilny: Łata: Seks: Miesięczny przychód: E-mail: fhacyberservics@gmail.com Numer telefonu: +1903) 568-0039 Pan Tony Rock Konsultant generalny
 • Łatwykredyt 1500zł na 30 dni bez odsetek - opinie informacje
  Monika - Pół roku temu, 12.04.2018
  Warto jeśli nie ma sie problemu z BIK!!!
 • Wysokość oprocentowania i opłat pożyczki online
  Kontek - Pół roku temu, 12.04.2018
  Dokładnie jak pisze kolaga wyżej. Doskonale że jest jakieś ograniczenie w wysokości oprocentowania, też zastanawiałem się czy firma może sobie nagle szybko podnieść oprocentowania do jakiś ogromnych procent. Swego czasu było przeciez głosno o firmach które miały po kilka tyś. % za opóźnienia spłat.
 • Trzy najbardziej uciążliwe skutki braku spłaty pożyczki
  Mateusz - Pół roku temu, 11.04.2018
  Jak kolega wyżej, nim weźmiesz kredyt pamietaj aby sprawdzic czy dasz rade go spłacić. Ludzie o tym zapominaja, a pozniej placz bo trafiają do BIK czy coś ;l


Polecamy również

pożyczka wonga chwilówka Net Credit
Pożyczka lendon kredyt Incredit