zaplo logo
Ocena: 4.8/5


Zaplo jest jedną z najlepszych instytucji finansowych udzielających kredytów przez internet. Swoją działalność jako większy brat Vivus prowadzi od 2014 roku. Należy do 4finance Group, który jest liderem w udzielaniu pożyczek internetowych w Europie. Zaplo oferuje kredyt w wysokości od 10 000zł do 10 000zł na okres od 3 do 24 miesięcy w systemie miesięcznych rat. Wnioskowanie o kredyt jest bardzo proste, intuicyjne i nie powinno sprawiać żadnych kłopotów a całkowity proces wnioskowania o pożyczkę i otrzymania pieniędzy nie powinien trwać więcej niż 60 minut. Pożyczka do 5000zł jest bez zaświadczeń.

Aktualne promocje

 • Darmowy zwrot w ciągu 30 dni - Zaplo oferuje wszystkim swoim klientom promocję, dzięki której każdy kredyt zwrócony w całości w ciągu 30 dni będzie kredytem darmowym. Oznacza to że pożyczając np. 10 000zł, w ciągu 30 dni oddajemy dokładnie 10 000zł bez dodatkowych opłat. Promocja ta jest przeznaczona dla klientów, którzy zaciągnęli kredyt w Zaplo i z jakiegokolwiek powodu rozmyślili się i chcieliby go zwrócić. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby taką promocję potraktować jako pokaźną „chwilówkę” na 30 dni.

Aktualna promocja w Zaplo

Wymagania i dokumenty

Ubieganie się o kredyt w Zaplo jest bardzo proste. Jedyne wymagane dokumenty to dowód osobisty, numer konta w polskim banku, który posłuży do potwierdzenia rejestracji i otrzymania przyznanej pożyczki oraz numer telefonu. Aby wnioskować po kredyt należy mieć ukończone 21 lat. Ubiegając się o kredyt w zaplo nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów. Instytucja mimo wszytko zastrzega sobie możliwość przedstawienia dokumentu potwierdzającego otrzymywanie dochodu, np zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z banku itp szczególnie przy kwotach powyżej 5000zł. Zaplo nie wymaga i nie prosi o skan lub zdjęcie dowodu osobistego czy jakichkolwiek dokumentów. Wszelkie prośby tego typu należy uzgadniać lub zgłaszać pod numerem 221 333 888.

Rejestracja oraz wnioskowanie

Złożenie wniosku o kredyt internetowy rozpoczyna się od wyboru interesującej nas kwoty kredytu oraz czasu na jego spłatę. W tym pomoże nam prosty kalkulator kredytowy, który na bieżąco wyświetla informacje o wybranej kwocie, wysokości miesięcznej raty oraz całkowitej kwoty do spłaty. Po wybraniu interesującej wartośći oraz ilości rat klikamy chcę pożyczkę i przechodzimy do wypełnienia formularza kredytowego. Zaplo prosi nas tylko o podstawowe dane z dowodu osobistego oraz informacje o zarobkach i innych zobowiązaniach. W przypadku ryzyka kredytowego Zaplo może poprosić o dokument potwierdzający dochód.


Zaplo kalkulator kredytowy

Kolejnym etapem wnioskowania o kredyt jest wykonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza na wskazany na ekranie numer bankowy. Przelew ten ma za zadanie potwierdzić własność naszego rachunku bankowego oraz potwierdzić dane osobowe. Ważne jest, aby przelew został wykonany z konta utworzonego na takie same dane osobiste jak podane podczas wnioskowania o pożyczkę. W przypadku posiadania rachunku bankowego w innym banku niż tymi, którymi dysponuje pożyczkodawca, czas potwierdzenia rejestracji może wydłużyć się do następnego dnia roboczego z powodu ograniczeń transakcji międzybankowych. Innym, wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z systemu automatycznej weryfikacji klienta INSTANTOR. Dzięki temu systemowi, zaplo może błyskawicznie zweryfikować tożsamość za pomocą swojego konta bankowego bez konieczności przelewania opłąty rejestracyjnej w wysokości 1gr oraz bez zaświadczeń o dochodach.

W momencie zaksięgowania opłaty rejestracyjnej przez Zaplo rozpocznie się proces weryfikacji wniosku i decyzji kredytowej. W przypadku wątpliwości lub małej zdolności kredytowej konsultant Zaplo skontaktuje się z nami w celu zadania dodatkowych pytań lub zaproponowania niższej kwoty kredytu. Informacja o przyznaniu bądź odmowie oraz szczegółowe informacje o procesie spłaty pożyczki zostanie wysłana na E-Mail. W przypadku przyznania pożyczki, pieniądze zostaną przelane na konto, z którego wykonaliśmy opłatę rejestracyjną.

Spłata oraz przedłużenie terminu spłaty

Spłacanie kredytu odbywa się poprzez comiesięczna wpłatę odpowiedniej należności na konto Zaplo. Instrukcje oraz indywidualne dane potrzebne do przelewu otrzymasz w wiadomości Email po przyznaniu pożyczki. Wszelkie potrzebne informacje możesz sprawdzić także, logując się do panelu klienta. W przypadku chęci przedłużenia czasu spłaty kredytu, zaloguj się do swojego panelu użytkownika i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Przedłużenie polega na wpłacie odpowiedniej kwoty na rachunek Zaplo. Koszt przedłużenia do 20% wysokości miesięcznej raty, która powinna zostać wpłacona. Spłatę raty można odroczyć maksymalnie 6 razy. W każdej chwili istnieje możliwość spłaty całej kwoty pożyczki.

Odmowa kredytu

Wniosek o kredyt w Zaplo zostanie odrzucony jeżeli klient;
 • Nie posiada obywatelstwa polskiego
 • widnieje w jakichkolwiek rejestrach dłużników
 • nie ukończył 21 lat lub przekroczył 70 lat.
 • posiada inne zobowiązania wobec 4finance Group (Zaplo, Vivus)
 • niepoprawnie wypełnił wniosek rejestracyjny

Konsekwencje braku spłaty pożyczki

W przypadku braku terminowej spłaty zadłużenia, Zaplo nalicza dodatkowe koszty w postaci odsetek karnych w wysokości czterokrotnej stopy kredytu lombardowego NBP oraz kosztów podjętych działań mających na celu wezwanie do zapłaty
 • Wezwanie telefoniczne – 5zł
 • Wiadomość sms – 2 zł
 • Wezwanie listowne –15 zł

Łączna kwota wezwań w miesiącu nie przekroczy 22zł. Jeżeli działania mające na celu wezwanie do zapłaty zaległości okażą się nieskuteczne, pożyczkodawca ma prawo do przekazania zadłużenia do windykacji oraz dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Kosztami dochodzenia sądowego zostanie obciążony pożyczkobiorca.

W przypadku łącznego spełnienia przesłanek określonych w artykule 14 lub 16 lub 17 bądź 18 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. z 2014, poz. 1015 ze zm.) Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej, co może mieć wpływ na zdolność kredytową Pożyczkobiorcy.

Dane kontaktowe

 • Biuro obsługi klienta: 221 333 888, kontakt@zaplo.pl
 • Adres: ul. 17. Stycznia 56, 02-146 Warszawa, NIP: 521-366-08-75

Podsumowanie

Zaplo jest jedną z lepszych ofert kredytu przez internet choć oferuje standardowe warunki. Z powodzeniem funkcjonuje on w kilkunastu krajach Europy. Dzięki swojej elastyczności zyskał wielu zwolenników. Na uwagę zasługuje bardzo wysoka kwota już od pierwszej pożyczki, wynosząca aż 10 000zł. Maksymalny okres kredytu to 24 miesiące. Wniosek wypełnia się bez żadnych problemów całkowicie przez internet. Weryfikacja klienta odbywa się poprzez nowoczesny system INSTANTOR dzięki czemu klient nie musi przelewać 1gr w celu potwierdzenia tożsamości oraz nie musi przedstawiać zaświadczenia o zarobkach w przypadku kiedy byłoby to wymagane. Aby uzyskać kredyt trzeba mieć ukończone 21 lat. Z całą pewnością można polecić Zaplo każdemu, kto potrzebuje większej ale też mniejszej gotówki na dłuższy okres.

Sprawdź pozostałe promocyjne pożyczki

Ostatnio komentowane na zeropozyczki.pl

 • Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka
  WANDA PAULA - 3 dni temu, 17.04.2019
  Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i pożyczkę mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i masz 100% pewności, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i poinformuj, że pani Sharon Coolidge Lynn odesłała Cię do nich. acceptanceloancompany11@gmail.
 • Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka
  Luis Roland - Miesiąc temu, 19.03.2019
  Moje imię to Luis Roland, mam uroczą żonę i 3 dzieci. tydzień temu rozpaczliwie potrzebowałem pieniędzy, więc pomyślałem o pożyczce, a potem natknąłem się na tak wielu oszustów, którzy odebrali ode mnie 2500 euro i odmówili mi e-maila. Stałem się bardzo sfrustrowany iw końcu pijany, jeden wierny dzień poszedłem do klubu na drinka, gdzie spotkałem starego przyjaciela, powiedziałem mu wszystko, co mi się przydarzyło, przedstawił mnie GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD i dał mi swój e-mail adres (ginamorganloancompany@gmail.com), powiedział mi, jak firma pomogła mu i jego rodzinie. Natychmiast skontaktowałem się z nią, gdy wróciłem do domu, powiedziano mi zasady i regulacje, po przetworzeniu pożyczki w mniej niż 24 godziny otrzymałem pożyczkę w wysokości 80 000 euro. Więc jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, możesz również skontaktować się z nią na ten adres e-mail: ginamorganloancompany@gmail.com
 • Bill - Miesiąc temu, 09.03.2019
  Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale ... zrobiliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy udzielić pożyczki w przedziale od 5 000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek. Prosimy natychmiast odpowiedzieć na tę wiadomość e-mail: billjohnson.loanfirm011@gmail.com
 • Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka
  Mrs Sharon - Ćwierć roku temu, 12.01.2019
  Cześć wszystkim, Nazywam się Mrs Sharon Sim. Mieszkam w Singapurze i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że jakikolwiek pożyczkodawca, który uratuje moją rodzinę od naszej złej sytuacji, polecę każdą osobę, która szuka pożyczki, dał mi szczęście i mojej rodziny, potrzebowałem pożyczki w wysokości 250 000,00 S aby zacząć moje życie od kiedy jestem samotną matką z 3 dzieciakami spotkałem tego szczerego i BOGA obawiając się pożyczkodawcy pożyczki, który pomógł mi z pożyczką w wysokości 250 000,00 SG $. Dolar, on jest BOGIEM, bojąc się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki, a spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nim, powiedz mu, że to jest pani Sharon, to odsyła cię do niego. skontaktuj się z Johnem Robinsonem, poprzez quickloanlender.help@gmail.com WhatsApp: +234 (0) 8107393284) Dziękuję.
 • Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka
  THOMPSON GARY - 4 miesiące temu, 05.12.2018
  Witaj! Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym trudności finansowe, osobom starającym się spłacać rachunki za naukę, tym, którzy próbują kupić samochód lub założyć własną firmę, kontrahentów i agencje rządowe. Aby uzyskać więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com Zarządzanie. WhatsApp: +254753990568 Skontaktuj się z Credit Speedy teraz !!!
 • Bill Johnson - 5 miesiecy temu, 14.11.2018
  Uzyskanie uzasadnionej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują do tego rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia jest czymś, czego klienci zawsze martwią się, gdy szukają pożyczki od legalnego kredytodawcy. Ale ... zrobiliśmy tę różnicę w branży pożyczkowej. Możemy udzielić pożyczki w przedziale od 5 000,00 USD do 500 000 000 USD za jedyne 3% odsetek. Prosimy natychmiast odpowiedzieć na tę wiadomość e-mail: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Nasze usługi obejmują: Konsolidacja długów Drugi kredyt hipoteczny Pożyczki biznesowe Pożyczki osobiste Pożyczki międzynarodowe Pożyczka dla każdego rodzaju Pożyczka rodzinna Xmas Loan finansujemy małą firmę kredytową, pośredników, małe instytucje finansowe, bo mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat udzielania pożyczki, skontaktuj się z nami, prosimy o natychmiastową odpowiedź na tego e-maila: billjohnson.loanfirm011@gmail.com Pan Bill Johnson


Polecamy również

pożyczka wonga chwilówka Net Credit
Pożyczka lendon kredyt Incredit